Josko Smart Mix.
JEDNOTNÝ VZHLED z Exteriéru.
ŘADA MOŽNOSTÍ v interiéru.

Okenní a celoskleněné systémy z různých materiálů s jednotným vzhledem z exteriéru za příjemné ceny. Navíc máte možnost barevně sladit vstupní a interiérové dveře s přírodními podlahami od společnosti Josko.

Celý produktový sortiment značky Josko se pokud jde o design, symetrii, barvu a materiál  shoduje a poskytuje tak harmonický vzhled.
Kombinujte s představivostí a můžete jen získat.

RedDot Design Award
Passivehouse certified compontents
Quality windows from Austria
German Design Award nominee
PEFC

Highlights

Bezrámová celoskleněná architektura pro milovníky designu se zaměřením na detaily

Josko je průkopníkem celoskleněných systémů od roku 2004. S technologií FixFrame Blue Vision společnost Josko určuje nový architektonický standard z hlediska výkonu, estetiky a všestrannosti. Technologie FixFrame Blue Vision nabízí nekompromisní, skutečně bezrámový design, který poskytuje řešení s plnou výškou a pasivní tepelnou izolací domu a těsností vůči povětrnostním vlivům. FixFrame Blue Vision je optimalizován tak, aby ho bylo možno kombinovat s dalšími produkty společnosti Josko, jako jsou zvedací a posuvné dveře, pevné prvky nebo vstupní dveře. Co se týká avantgardního designu, jsou to právě detaily, které vás odlišují.

Nevos
Glass

Avantgardní vstupní dveře se skleněným povrchem a volitelným automatickým otevíráním. Skleněné povrchy s vysokým leskem v různých emailových barvách i v elegantním provedení Black Shine v černé barvě a vysoce reflexní s metalickou vrstvou vytvářejí působivý a avantgardní vzhled.

DVEŘE DOLÉHAJÍCÍ KE ZDI

Kompaktní interiérové dveře s „neviditelnou" zárubní.     V oblasti interiérových dveří nabízíme samozřejmě i zajímavá řešení pro moderní jednoduchý byt: revoluční systém zárubní MET doléhajících ke zdi. Srdcem tohoto systému dveří jsou speciální hliníkové zárubně, které lze zapustit do omítky tak, aby nebyly vidět. Dveřní křídlo plošně lícuje se zdí.

okno dřevo/hliník

DOVNITŘ OTVÍRATELNÁ OKNA A ŘEŠENÍ PRO PASIVNÍ DŮM

Námi navrhovaná okna jsou zcela v jedné rovině se sklem a rámem z venkovní strany a s rámem z vnitřní strany. Dřevo použité zevnitř dodá vašemu domovu vřelou atmosféru, zatímco hliník z vnější strany zajišťuje nenáročnou údržbu a vysokou odolnost. 

Díky svému nenápadnému vnějšímu hliníkovému povrchu nabízí okna Josko možnost kombinovat různé materiály, což usnadňuje nalezení nejlepšího řešení pro vaše potřeby a rozpočet. S Josko, všechna okna sdílejí smysl pro harmonii a estetiku.

Novinka!
Classic Line

Moderní, hladký design. Speciální klasický dotek.
Naše moderní okenní systémy Platin, Safir a Topas jsou nyní k dispozici s vnějším sklem o síle 9 mm. To umožňuje elegantní integrace velmi tenkých zasklívacích lišt při zachování hladkého designu.

o nás

Jedinečný a přizpůsobivý

Jedinečný a přizpůsobivý

Každý výrobek společnosti Josko je jedinečný a vyrábí se v souvislosti s objednávkou, takže vysněný domov může být přizpůsoben zákazníkovi, a nikoli naopak. Tudíž existuje nevyčíslitelně možností pro materiály, rozměry, spojky, barvy, povrchy a mnoho dalších, které nenajdete jinde na trhu.

Ucelený servis

Ucelený servis

Potencionální zákazníci se těší vysoké úrovni služeb již při své první návštěvě v Josko a to díky vynikajícímu odbornému poradenství - a také později, když jsou prováděna měření oken a dveří. Nenecháváme věci náhodě, čímž pro zákazníka nevzniká žádné riziko.

Vize a prozíravost

Vize a prozíravost

I po letech se stále můžete spolehnout na existenci místních servisních kontaktů a dostupnosti náhradních dílů. Josko jedná udržitelným způsobem i z ekonomického hlediska a dosud mělo kladnou bilanci.

Exkluzivní jednotná značka

Exkluzivní jednotná značka

Více než „jen“ maloobchodní prodejci: díky blízkým vztahům s našimi prodejními partnery, kteří se mohou soustředit jen na značku Josko, a proto mají potřebné znalosti o našich produktech a správné instalaci. To je důvod, proč můžeme nabídnout individuální řešení i přes široký sortiment výrobků.

Vášeň pro dřevo a životní prostředí

Vášeň pro dřevo a životní prostředí

Záleží nám na původu našich surovin. Používané dřevo pochází z místních, udržitelně obdělávaných lesů, čímž se vyhýbáme tisícům nepotřebných kilometrů přepravy. Díky našim znalostem o zpracování a povrchových úpravách měníme tuto skvělou surovinu v nádherné výrobky.

Design se snoubí s kvalitou

Design se snoubí s kvalitou

Velmi často si musíte vybírat mezi krásným vzhledem oken a dveří a vysokou kvalitou z hlediska tepelné izolace, bezpečnosti atd. Ale ne s výrobky Josko - my nabízíme skvělý vzhled, stejně jako nejlepší kvalitu. Naše vysoké designové standardy ve všech produktových kategoriích již získaly ocenění RedDot Design Awards a další známé ceny.

Udržitelné výrobní procesy

Udržitelné výrobní procesy

Většina energie, kterou potřebujeme pro naši výrobu, pochází z naší vlastní elektrárny na biomasu, v níž navíc zužitkováváme odpadní dřevo z výroby.

Inovace a udávání směru vývoje

Inovace a udávání směru vývoje

Během své historie, která začala téměř před 60 lety, společnost Josko vždy vyvíjela inovace, které se staly trendy celého odvětví. Tato síla inovace a znalostí se využívá nejen pro nové produkty, ale pravidelně i pro stávající produkty, aby dobré bylo ještě lepší.

Rozmanitost pro individualisty

Barvy a povrchy

Ucelená estetická zkušenost

Ucelená
estetická zkušenost

Smart Mix je jedinečná produktová filozofie společnosti Josko, která umožňuje harmonickou kombinaci oken, vstupních a interiérových dveří, celoskleněných systémů s posuvnými dveřmi, řešeních pro zastínění a přírodních dřevěných podlah. Jen získáte z bezkonkurenční výhody, kdy všechny systémy, materiály, barvy a styly se k sobě dokonale hodí. 

Poprvé tato kombinace nabízí kompletní harmonii ve vašem osobním životním prostředí. Josko Smart Mix vytváří úroveň souladu, která je pro nás prospěšná. Podívejte se na to sami předem online a vyberte si všechna produktová řešení, která vás zaujmou a potěší vás.

Plánování bez limitů

Bezpočet možností výběru barev a povrchů

Bezpočet možností výběru barev a povrchů

Není to jen obrovská paleta typů dřeva, barevnosti dřeva a povrchů, které fascinují architekty i zákazníky. Můžete si dokonce vybrat ze skvělých možností dekorů hliníku, skla a PVC.

Certifikace pro pasivní domy

Certifikace pro pasivní domy

Nezáleží na tom, zda se jedná o okna, vstupní dveře nebo velké zasklení, naše výrobky splňují požadavky na použití v pasivním domě z hlediska tepelné izolace. Dokládají to certifikáty z různých institucí.

Dovnitř otvíratelná okna

Dovnitř otvíratelná okna

Dovnitř otvíratelná okna s režimem naklápění i otáčení přinášejí mnoho výhod. Čištění vnější strany zevnitř, bez vnějšího viditelného kování náchylného ke korozi a vystaveného vlivům počasí, údržba zevnitř a nakonec větrání v režimu sklopení umožňující ponechat si věci na vnitřním okenním parapetu. Kromě toho lze vyvětrat v kratším čase díky plně otevřenému oknu, což vede k menší ztrátě energie a úsporám nákladů při současném zlepšení zdraví a pohody.

Integrace pohyblivých součástí

Integrace pohyblivých součástí

Naše celoskleněná řešení jsou připravena k integraci pohyblivých součástí, jako jsou sklopná/otočná okna, dveře na terasu, vstupní dveře, zvedací a posuvné dveře a dokonce i zastínění. Přesto, Josko zajišťuje hladký vzhled i s těmito komponenty v uceleném pohledu (v závislosti na výrobku).

Živoucí fascinace dřevem

Živoucí fascinace dřevem

Naše specifické znalosti dřeva a jeho zpracování jsou jádrem naší produktové filozofie. V současnosti má Josko vedoucí a jedinečnou pozici na trhu s okny z kombinace dřeva a hliníku.

Komplexní, integrovaná řešení

Komplexní, integrovaná řešení

Podle principu Smart Mix Josko nemyslí v jednotlivých řešeních, ale v integrovaných systémech. Kromě oken a dveří poskytuje společnost Josko řešení při zastínění, sítě proti hmyzu, parapety, skleněné balustrády a mnoho dalšího. To nejlepší ze všeho: Zákazník má jen jedno kontaktní místo. 

Bezbariérové prahy

Bezbariérové prahy

Náš práh Isostep umožňuje plochý přechod mezi interiérem a exteriérem a je k dispozici pro vstupní dveře a dveře na terasu, stejně jako pro zvedací a posuvné dveře.

Hladký design

Hladký design

Josko byl jedním z prvních výrobců, kteří vyvinuli moderní hladký design pro okna a dveře. Přináší výhody při čištění, ale především krásný elegantní vzhled, nad kterým budou vaši sousedé žasnout. Mnozí konkurenti se nás snaží napodobit, ale bezvýsledně.

oficiální důkaz kvality

oficiální důkaz kvality

V Josko si kladou vysoké požadavky na kvalitu z hlediska tepelné izolace, zvukové izolace, protipožární bezpečnosti, ochrany před vloupáním a dokonce i těsnosti proti větru a silnému dešti. Několik úředních kontrolních orgánů kontroluje a potvrzuje naše vysoké standardy. Kromě toho je Josko jedním z mála výrobců s vlastními zkušebnami. Produkty z výroby jsou denně testovány.

pozvání na
návštěvu

Podívejte se na naše hodnoty a zásady, jak vymezujeme spravedlivé a úspěšné partnerství. Naše hodnotné, jedinečné výrobky jsou požadovány po celém světě. Je na vás, abyste se stali součástí naší vize.

Více informací

Menu
smartmix tag

Smart

Mix