OCHRANA ÚDAJŮ

Společnost Josko Fenster & Türen GmbH se snaží zajistit, aby na internetu zůstalo zachováno vaše soukromí. Proto jsme vypracovali prohlášení o používání vašich osobních údajů. Obsah prohlášení může být čas od času aktualizován, proto byste si ho při své příští návštěvě naší webové stránky měli znovu přečíst.

OSOBNÍ ÚDAJE

Všechny údaje na této stránce zpracovává společnost Josko Fenster & Türen GmbH jako důvěrné údaje. Vaše údaje jsou ukládány, zpracovávány a případně předávány příslušným obchodním partnerům pro účely přeposlání informací o produktech společnosti Josko Fenster & Türen GmbH.

PROČ SHROMAŽĎUJEME VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE A K ČEMU JE POUŽÍVÁME?

Údaje, které získáme, používáme ke splnění svých povinností vůči vám a s cílem poskytnout vám služby, které od nás očekáváte. K tomu patří i odesílání informací a nabídek pro vás.

KAM SE MŮŽETE OBRÁTIT, ABYSTE ZÍSKALI PŘEHLED O UCHOVÁVANÝCH ÚDAJÍCH?

Máte právo se na nás obrátit, abyste získali přehled o svých osobních údajích, které u nás uchováváme. Kdykoli nás můžete vyzvat k opravě, případně ke smazání údajů.

KDE JSOU VAŠE ÚDAJE UKLÁDÁNY A ZPRACOVÁVÁNY?

Vaše údaje ukládá a zpracovává společnost Josko Fenster & Türen GmbH, Josko-Straße 1, A-4794 Kopfing a případně jsou předávány příslušným obchodním partnerům ve vašem okolí. Pokud máte další dotazy ohledně ochrany údajů, můžete informace ke svým údajům zaslat e-mailem na následující adresu: office@josko.at

Menu